Зустріч жіночого клубу за інтересами відбулася вперше в Черкасах

Почему печёт база в лампе?
05.03.2018
Есть ли отличия между салонным окрашиванием и домашним?
12.03.2018
Показать все
0

Зустріч жіночого клубу за інтересами відбулася вперше в Черкасах

Жіночий клуб «Гармонія краси» розпочав свою роботу 8 березня в Черкасах. Темою для обговорення стала «Жінка сьогодення». Організатором зустрічей є ініціативна черкащанка – Лариса Приліпська.

Суть клубу полягає у відкритому спілкуванні жінок з різними життєвими історіями та в обміні їхнім досвідом. Метою таких зібрань є надання кожній із учасниць  впевненості, підвищення самооцінки, боротьби з комплексами, знищення стереотипів про жінок, формування позитивного ставлення до життя і вміння долати негативний вплив оточення.

Лариса Приліпська зазначає: на створення жіночого клубу «Гармонія краси» надихнула багатогранність жінок в сучасному світі. Активістка прагне допомогти черкащанкам навчитися любити і цінувати себе.

 «Через постійні буденні проблеми, швидкий темп життя сучасна жінка втрачає свою природну жіночність, забуває про своє справжнє призначення – надихати чоловіка, бути для нього ніжною, беззахисною і коханою. Тому найважливішою зараз для жінки є внутрішня гармонія, а саме поєднання трьох невід’ємних складових: краси фізичної, духовної і зовнішньої. Жінки повинні зрозуміти, що чоловіки мають їх підтримувати, цінувати і захищати», – розповідає засновниця клубу для жінок Лариса Приліпська.

Учасниця клубу Лариса Долгих зазначила, що сучасна жінка має поєднувати все: сім’ю, роботу, власні захоплення. Також необхідно раціонально розподіляти час і сили, щоб більше встигати і витрачати на повсякденні справи менше енергії.

«Щоб бути перспективною жінкою потрібно постійно навчатися чомусь новому, розвиватися і самовдосконалюватися. Сильна жінка має бути впевненою, цілеспрямованою і в міру амбіційною», – зауважує Лариса Долгих.

Ще одна учасниця клубу порівняла жінку з неповторним метеликом, який привертає до себе увагу, дивує і захоплює.

«Я можу порівняти жінку з метеликом. Вона має свою красу, неповторну індивідуальність і «родзинку». Найважливіше віднайти її в собі і розкрити. Тоді ми зрозуміємо, чого нам в житті не вистачало. Ми будемо відчувати, що в нас дійсно є те, що ми так довго шукали. Жінка – як метелик: має свою легкість, вона дивує і за нею хочеться спостерігати, хочеться пізнавати, що вона робитиме далі», – поділилася своїм сприйняттям образу жінки учасниця клубу «Гармонія краси» Еліна.

А от відвідувачка клубу Дана вважає, що сучасна жінка повинна мати такий зовнішній вигляд, який їй самій подобається, любити себе, бути самодостатньою і водночас іноді дозволяти собі побути слабкою.

«Жінка повинна вміти бути «слабкою». Її сила у вмінні бути «слабкою». Тоді у чоловіка з’явиться бажання її оберігати, піклуватися про неї», – говорить відвідувачка клубу для жінок Дана.

Засновниця клубу «Гармонія краси» Лариса Приліпська каже: зупинятися не збирається. Черкащанка хоче проводити засідання такого клубу регулярно – щомісяця. Уже зараз засновниця зазначає: тема наступного жіночого зібрання: «Пізнання себе».

Свадебный салон